Lokalizacja

Z salonu w góry w 5 minut

 

Lokalizacja przy ulicy Mieczysława Karłowicza to wymarzony punkt startowy dla pieszych wycieczek i narciarskich eskapad. I to taki, do którego chce cię wracać. Z okien rozpościerają się przepiękne widoki na Tatry – dają przedsmak pięknych przeżyć, które czekają tuż za progiem.

 

 

Z Kasprowym po drodze

Apartamenty znajdują się na drodze dojazdowej do Kasprowego Wierchu. To obecnie najchętniej odwiedzany szczyt Tatr, pełen szlaków narciarskich (Trasa Gorczykowa, Trasa Gąsienicowa) i pieszych, z szalenie popularną kolejką linową.

Kasprowy mieści również Wysokogórskie Obserwatorium Metereologiczne, a na deser serwuje unikatowe kulinarne przeżycia dzięki najwyżej położonej w Polsce restauracji. 

Tuż pod Nosalem

 

Okoliczny Nosal z Centrum Narciarskim na północnym stoku i kilkoma nowoczesnymi wyciągami jest łatwo dostępny i popularny wśród turystów oraz narciarzy. Ponadto zapewnia odwiedzającym imponującą panoramę na inne tatrzańskie szczyty.

 


Wielka Krokiew i większe atrakcje

 

Inwestycja niesie korzyści nie tylko dla aktywnych fanów sportu, ale również dla kibiców – Wielka Krokiew, czyli największa skocznia narciarska w Polsce, jest oddalona od apartamentów o 20 minut spaceru.

Do kolejnych lokalnych atrakcji należą m.in.: szkółki narciarskie i snowboardowe, ekspozycje muzealne, lodowiska, bungee jumping, a nawet papugarnia. Nie wspominając o świetnych sklepach i restauracjach.